תפריט
Exact Logo

אמ;לק:  לדעת כמה עולה אתר / כמה עולה אפליקציה / כמה עולה סרט תדמית / כמה עולה אנימציה ולקבל הצעות מחיר ממקצוענים בפחות מ60 שניות

אקסקט הוקמה על מנת להנגיש מידע חשוב לבעלי עסקים ויזמים בישראל: מה הולכת להיות העלות הצפויה כדי להביא את העסק או המוצר שלכם לקדמת הבמה הדיגיטלית  כמה הולכת לעלות אפליקציה/ פיתוח תוכנה חדשה לעסק, בניית אתר אינטרנט חדש , סרטון תדמית שיווקי או אנימציה להסברה על מוצר חדש או לגיוס כספים לסטארטאפ

כל המידע הזה קיים עכשיו במחשבונים נוחים וידידותיים  שיסייעו לכם להעריך כמה הולך לעלות הוידאו / תוכנה או אתר החדש שלכם וגם לקבל הצעות מחיר ויעוץ חינמי מספקים מקצועיים שנבדקו על ידינו ומחזיקים בתיקי עבודות מרשימים ובנסיון רב, שיתחרו ביניהם כדי להציע לכם את השירות האיכותי ביותר ובמחיר המשתלם ביותר – לא משנה אם אתם צריכים בית הפקה / בית תוכנה / סטודיו לבניית אתרים – את כל אלו תוכלו למצוא באתר שלנו (האתר הראשון ברשת לחישוב מחירי אתרים/ אפליקציות/ הפקות וידאו במקום אחד) ובמרחק של כמה שאלות שנועדו לאפיין את סרט התדמית/ אתר תדמית או מכירות / אפליקציה או תוכנה שלכם תוכלו לקבל את הערכת מחיר (המבוססת על שנים רבות של ניסיון מצטבר של אנשי מקצוע) של ההפקה/ פיתוח התוכנה/ בניית האתר לאימייל שלכם והצעות מחיר תחרותיות ממקצוענים ישירות למספר הטלפון שלכם.

 איך זה עובד בדיוק? :

  1. רושמים את פרטי האימייל שלכם (כדי שתוכלו לשמור את הערכת המחיר לאחר מכן), שמכם ומספר הטלפון שלכם במידה ואתם מעוניינים לקבל הצעות מחיר מבתי תוכנה / בתי הפקה / בוני אתרים בהתאם למחשבון שלכם.

  2. עונים על השאלות על ידי לחיצה האפשרות הרצויה בכל שאלה, אתם תמיד יכולים לחזור לשאלות הקודמות ולשנות אותן וגם לראות את המחיר המוערך עד אותה השאלה.

  3. בסוף החישוב יוצג לכם המחיר המוערך שחושב על בסיס רבבות שעות עבודה של עורכים, אנימטורים, קריינים, במאים, מפיקים, מתכנתים, מנהלי צוותים, בודקי תוכנה ומעצבים שבעזרתם יצרנו נוסחה לחישוב המחירים. אם המחיר נראה לכם גבוהה, תוכלו לשלוח את הטופס הרלוונטי בעמוד המחיר ולקבל הצעות מחיר שיתאימו לתקציב שתגדירו. תוכלו להעתיק את הקישור להערכת המחיר ולשתף או לשמור אותו בנוסף לאימייל שנשלח אליכם וגם לשנות את תשובותיכם כדי לראות איך שינוי בדרישות שלכם יביאו לשינוי בהערכת המחיר של סרט התדמית / האנימציה / התוכנה / האפליקציה/ אתר התדמית או אתר המכירות שבו אתם מעוניינים.

 

השרות הוא חינמי לגמרי וללא התחייבות מכל סוג שהוא. ניתן לבחור שלא לקבל הצעות מחיר בטופס התחלת החישוב ולצאת מרשימת הדיוור שלנו בלחיצה על “הסרה” בתחתית האימייל שנשלח עם הערכת המחיר שלכם.  פרטים נוספים על מדיניות האתר והדיוור ניתן למצוא בעמוד התקנון שלנו .

התחלת שיחה
1
אפשר לעזור?
*נציג שרות אנושי זמין לכל שאלה שרק תהיה לכם